| Monica07 a întrebat:

Mi-am facut card special pentru paypal si cand sa-mi fac contul nu mai primesc mail-ul acela de confirmare si astept de cateva zile bune. Imi poate spune cineva de ce nu il primesc sau ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| DoarImpreuna a răspuns:

Trebuie sa il primesti instantaneu. Te-ai uitat in Spam? Daca nici acolo nu e fă cont de pe alta adresa de email sua de pe un alias.

1 răspuns:
| Petrica44 a răspuns:

Buna Monica!
De obicei in momentul cand iti faci contul, trebuie sa-ti vina si mesajul.Nu dispera, incearca sa intri in cont, iar daca nu reusesti, fa-ti altul nou, insa pune o adresa de hotmail sau gmail.
Mai trec 48 de ore, pana iti verifica contul bancar, o verificare obligatorie a contului si-a datelor furnizate de tine.