| jhon921 a întrebat:

Buna seara, datorita unor probleme sunt nevoit sa stau in casa pentru o perioada mai lunga de timp si as vrea sa va intreb daca stiti ceva joburi pe care le-as putea face si de acasa.
Am vazut ca sunt o gramada de idei tip mlm pentru vanzari de produse, insa majoritatea sunt dedicate femeilor. Asa ca m-am gandit sa va intreb poate cineva poate sa imi ofere un pont bun in privinta asta.

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi ce probleme ai?

| jhon921 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Trebuie sa am grija de cineva si nu prea pot sa plec de acasa un timp foarte lung, de aceea am si intrebat poate se gaseste o metoda de a avea un venit suplimentar de acasa.