| alex_1080 a întrebat:

Bună seara, sunt interesat de o mica afecere precum: Frizerie canina. Am gasit un spatiu ok cu vad pietonal, am un coleg care practica acceasta meserie avand diploma. Intrebarea e urmatoarea: ce acte imi trebuie, firma pfa sau srl, un cost per total in mare la ce sa ma astept, mulțumesc aștept raspuns dnv

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca tot ai un coleg care si-a deschis deja afacerea cu asa ceva, de ce nu-l intrebi pe el?
Detine absolut toata informatia corecta si asta iti va economisi bani si plimbari inutile, pe la diverse departamente sau centre.

| alex_1080 explică (pentru Violleta2022):

Nu amm un coleg care a deschis, am un coleg care a fc practica are diploma si e frizer canin, restul n stie el ce si cum

Răspuns utilizator avertizat