| Stefan1616 a întrebat:

Bună seara, m-am interesat pentru viitorul meu de Academia Militară de Forţe Tereste " Nicolae Bălcescu " din Sibiu. Precizez că sunt în clasa a XII-a iar în această Vară voi susţine BAC-ul.
Întrebarea mea este următoarea, ştie cineva când este perioada de înscriere la Academie?
Mulţumesc frumos. O seară frumoasă.
Noapte bună.

Răspuns Câştigător
| NelsonM a răspuns:

Acum este si tine pana in martie pe 1 grabeste te!

| NelsonM a răspuns (pentru NelsonM):

Te ai dus? Tine ma la curent cu ce faci sunt curios happy

| Robin13 a răspuns (pentru NelsonM):

Am fost eu la inscrieri saptamana trecuta, daca vrei detalii, da-mi un mesaj.

3 răspunsuri:
| Ceva_Aura_1988 a răspuns:

De ce nu dai un telefon la facultate?
Daca admiterea se face ca la cea din Bucuresti trebuie sa te duci la un recrutor(maine) si sa iti pregatesti dosarul dupa care sa te pregatesti pentru examinarile fizice si psihice care se dau cel tarziu in Aprilie.
Intra la ei pe site si afla toate informatiile repede daca vrei sa dai admiterea anul asta.