| xDiana a întrebat:

Stie cineva cum merge treaba cu creditul pentru nevoi personale? Sunt interesata sa aflu varsta minima la care poti face un credit si daca exista o banca, care acorda credit cu 3 luni de munca la locul actual fara sa fie 1 an in total.Multumesc!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Varsta minima e 18 ani si ceva luni care se cer ca vechime. In general 3 luni e limita

| xDiana explică (pentru suntserios):

Imi poti spune cateva banci care acorda creditul si cu 3 luni de munca?

1 răspuns: