| micutZa94 a întrebat:

stiu ca ii o intrebare stupida.big grin, da va rog ajutati-ma, curind termin liceul si nu stiu ce sa fac mai departe, va rog dati-mi niste sfaturi ce as putea invata mai departe.

Răspuns Câştigător
| amstroe a răspuns:

MicutZa94, intrebarea ta nu e deloc stupida, e cat se poate de importanta, pana la urma iti pui problema ce vei face in viata. Daca am avea 9 vieti, precum pisicile, mai treaca-mearga, insa avem doar una si nu merita sa ne batem joc de ea! Prin urmare, gandeste-te bine: alege-ti un domeniu in care ti-ar placea sa lucrezi, apoi gandeste-te daca in acest domeniu vrei sa fii angajata (la stat sau la patron) sau sa iti deschizi afacerea ta proprie.

2 răspunsuri:
| amys a răspuns:

Ce iti placewinking

| micutZa94 explică (pentru amys):

Mie in mai multe domenii imi place dar nu pot sa ma decidd.((