| BomboniQA12 a întrebat:

Sunt deja clasa a 12 a si vreau sa-mi dati niste sfaturi adica niste denumiri de profesii pe care le-as putea urma dupa ce termin liceul! Va rog! mersi:*

5 răspunsuri:
| RazzyFUnik a răspuns:

Studiaza ceea ce iti place
Oricum in Ro tinerii nu sunt pretuiti asa ca alegeti o meserie care se cere in afara, din care poti trai si care totusi sa iti placa.

| guzanu92 a răspuns:

Prostituata in Romania, dar nu prea iti convine. thinking
Prostituata in Spania sau in Italia, se castiga si bine, pe timp de criza.winking

Daca imi spui ce fel de liceu ai facut iti spun mult mai multe profesii. :*:* ^^

| denisinho32 a răspuns:

Asistenta,preferabil afara

Răspuns utilizator avertizat