| anonim_4396 a întrebat:

Sunt din R. Moldova si am 15 ani! Am nevoie urgenta de bani, parintii mei au la moment probleme financiare si as vrea sa nu fiu nevoita sa cer de la ei. Cum as putea sa obtin bani, ceva de lucru care sa fie accesibil pentru virsta mea? sau un site unde as putea da un anunt ca caut de lucru.Invat repede si ma voi starui sa fac bine ceea ce mi se cere. Va rog frumos seriozitate! Multumesc anticipat

8 răspunsuri:
| TuguiMihai1 a răspuns:

Iti faci o afacere online...
Obtii un ghid gratuit si sprijinul meu daca imi trimiti un mesaj privat

| LucaDezmir a răspuns:

Uite aici o serie de articole despre cum sa faci bani in adolescenta, este pentru Romania dar poti sa adaptezi informatiile pentru republica Moldova.
http://online.avantajlastart.net/bani/cum-sa-te-angajezi-in-adolescenta/

| aby1234 a răspuns:

Http://sondajro.com/? ref=170737 /necesita foarte putin timp / se fac usor 32 euro zilnic faci sondajele te uiti la reclame!

| Andreea_Iosif_1990 a răspuns:

Sondajro.com/? ref=170227 vizioneaza reclame raspunde la sondaj si castigi 32 EURO pe zi! la inregistrare primesti 20 euro bonus! simplu! dureaza maxim 20 de minute pe zi! completeaza sondajul zilnic si intr-o luna poti castiga 960 EURO!

| Virginelor_Interzis_1993 a răspuns:

Fate prostituata. e la moda

| Anna979 a răspuns (pentru Virginelor_Interzis_1993):

Fara comentarii de genul asta te rog.)

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Anna979):

Nici nu merita sa ii raspunzi. Poti incerca sa te apuci de webdesign/grafica sau content writing. Daca te descurci cu engleza BINE, cu siguranta se gaseste ceva.