| NCL a întrebat:

Buna sunt noua pe aici, dar am totusi si eu o intrebare. Recent am primit cadou o lampa uv si cateva pile, sclipici-uri. accesorii pentru unghii. ca ca incerc sa fac si eu un banut al meu. Problema e alta ce geluri imi recomanda. ti pentru constituirea unghiei. eu nu am nici o idee iar pe internet sunt zeci de mii de feluri. va rog imi puteti da un sfat? multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| PinkyFlor a răspuns:

Buna!

Intra pe Diamond Nails. Fa-ti un cont si comanda online tot ce iti doresti. Produsele sunt exceptionale. Crede-ma, cu asta lucreaza si mama.

Sper ca te-am ajutat! Pa-pa!happy

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Geluri gasesti aici http://www.calsa.ro/catalog.php au cele mai bune preturi si sunt importatori direct! Foloseste gama Ra Nails! Ai si telefon de contact acolo! Succes!

Răspuns utilizator avertizat