| Sclipirici a întrebat:

Am fost angajata part time si acum am primit pe mail "stat de plata individual" iar jos scrie rest de plata 84. trebuie sa achit eu suma asta? sau cum?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Inseamna ca o sa mai primesti 84 de lei.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Rest de plată din partea lor ca firmă pentru tine, cu alte cuvinte, atit o sa ai de luat de la ei restul de 84 lei. Daca tot nu ai inteles exact, te duci la firma unde ai fost angajată si intrebi șefa sau seful de acolo si vor trebuii sa ti spună ei.

| InfoEST a răspuns:

Nu. Ai de primit.