| adi4fotbal a întrebat:

am o intrebare din domeniul pariurilor sportive. Sunt destul de novice in aceste tipuri de jocuri. Joc la "bet cafe arena" si as vrea sa stiu cum sta treaba cu -1 -2 samd.
Daca fac un bilet de ex de 10 meciuri si pun la -1? Cu cat scade castigul? Dar -2? As vrea sa stiu ca sa ma pot orienta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. Sa spunem ca faci un bilet de 10 meciuri iar castigul sa fie in jur de 100 de lei. Daca pui 9/10, adica -1, castigul va ajunge in jur de 70-80 de lei, depinde cat de mare este cota la care pierzi. Iar daca pui la -2, castigul nu depaseste 50 de lei. Deci mai putine meciuri si miza mai mare, asta e reteta succesului. happy

| nutuxcristian a răspuns:

Http://www.betcafearena.ro/
Salut! Poate gasesti aici ceva, nici eu nu ma prea pricep. O zi frumoasa!