| MihaiPavel21 a întrebat:

ATENȚIE! ACEASTA ÎNTREBARE ESTE LEGATĂ DOAR DE DOMENIUL PARIURILOR SPORTIVE!

Știe cineva să îmi spună vreun parior/tipster care face pariuri sportive în care să îi se dea plata după câștigul biletelor?

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| paulvasile48 a răspuns:

Nu cred ca face nimeni asta...e ca si cum te-ai duce la loto si ai zice ca platesti dupa ce afli daca e sau nu castigator... tipsterii pentru efortul lor, merita banii inainte sa afli daca e sau nu castigator biletul, ei chiar depun un efort sa analizeze evenimentele si sa decida care sunt cele mai bune cote si cele mai sigure rezultate

| MihaiPavel21 explică (pentru paulvasile48):

Da,dar sunt și unii țepari.