| Pilu02 a întrebat:

Am un cont de PayPal pe numele meu, adresa mea si contul meu bancar. Ideea este ca fostul prieten foloseste acel PayPal si as vrea sa il inchid. Pana acum am reusit doar sa ii inchid cardul pe care a fost el imputernicit pe contul meu bancar.
Cand am dat sa le trimit mesaj de pe PayPal zicea ceva de genu ca trebuie sa am 1.50 Euro pe cont ca sa pot finaliza aceasta actiune sau ceva de genul...
Intrebarea mea este daca mai exista vreo cale de a vorbi cu ei in scris nu la telefon (mi-ar fi putin greu sa explic la telefon ce vreau si as prefera sa scriu).
Stie cineva?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Vezi ca la Help & Contact (in josul paginii) ai si Message Center.