| AnonimusGate a întrebat:

Buna TPU as vrea sa-mi iau o placa video de pe cel.ro dar nu stiu daca este de incredere.Este de incredere?
Pe eMAG i mai scumpa cu 50 de lei si de aia am ales cel.ro.
Funda

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Cel.ro= depozitul de calculatoare, depozitul de calculatoare= cel.ro
Am comandat si eu un monitor full hd si o placa video de la ei si am fost multumit, poti opta in a iti ridica personal comanda de la sediu asta daca locuiesti in Bucuresti(Au sediu in zona statiei de metrou Politehnica, in incinta fabricii Apaca), sau poti opta pentru comanda prin curier, in maxim 24 de ore primesti comanda, asta daca dai comanda pana in orele 16 de luni pana vineri, poti da si comenzi in wekeend da produsul iti vine luni

| AnonimusGate explică (pentru panther2007):

K garantia ti-a venit?

| panther2007 a răspuns (pentru AnonimusGate):

Eu am ridicat produsele direct de la ei, deci am ridicat si garantia. Daca dai comanda si vrei sa iti vina prin curier, primesti si garantia

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Da, sunt de incredere, poti comanda de la ei.