| petrut81 a întrebat:

Buna tpu.As vrea si eu o parere ma intorc acasa din Italia fiindca aici nu se mai gaseste nimic de munca si as vrea sa-mi deschid ceva in tara ce ma sfatuiti orice un magazin de haine ar fi profitabil nu am asteptari mari dar macar sa-mi castig un salariu decent

Răspuns Câştigător
| SummerxD a răspuns:

Pai ai putea sa iti dechizi un magazin de haine, sau o librarie, sau un chiosc langa o scoala (ari fii cceva frumos). Sper ca team ajutat.Succes kiss

3 răspunsuri:
| madalinbb19 a răspuns:

Eu ti-as sfatui cu un magazin second hand, merge de minune

| XxP6N1H3RxX a răspuns:

Uite o idee:
Iti deschizi un magazin cu haine de cocalari te-ai imbogati, fiindca tara e plina de ei!

| Lauralia a răspuns:

Te sfatui sa incerci la giuvaier!