| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.As vrea sa imi deschid un canal de Youtube.Dar multi ma descurajeaza. Spun ca nu voi reusi.As vrea sa fac un fe de part time job din asta adica sa castig bani din asta.Sa am vizualizari.Sa ma simt apreciat.Ce parere aveti? Ajutati-ma va rog.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce parere sa avem? Nu mai asculta atata de restul, daca vrei sa faci asta, fa-o. Daca stai dupa ce zice lumea, n-o sa faci nimic niciodata, ca te vor descuraja cand vrei sa faci ceva pentru care ei nu au curaj.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da e adevarat ma descurajeaza...De aceea nu stiu ce sa facsad

5 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Fa-o! Eu castig bani din YouTube fara sa fac nimic. Asa ca, tu, de ce n-ai castiga daca esti dispus sa depui efort?

| sadrian46 a răspuns (pentru Ronnix):

Cum îi câștigi?

| Furnicuta000 a răspuns:

Cine a pornit de la premiza ca vrea sa isi faca un canal doar ca sa castige bani de fapt nu a castigat nimic.

| VidaAdrian a răspuns:

Totdeauna nu trebuie sa asculti parerea altora ci ceea ce doresti tu in viata sa faci dar ai nevoie de indrumare pentru a avea un canal de succes.Am creeat un curs complet, pas cu pas unde iti arat cum sa iti creezi, personalizezi si cresti canalul de YouTube cu 20 de metode eficiente. Daca te intereseaza si vrei sa ai un canal de succes intra aici:
https://www.udemy.com/......utubeusor/