| Stephaniee a întrebat:

cat trebuie sa platesc cand imi ajunge curierul acasa? Adica,cand imi ajunge un pachet trimis prin curier, dau funda, raspuns urgent

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu ai pus pe bune intrebarea asta?

pai depinde cat valoreaza coletul, daca comanzi un tv de 3000 ron platesti 3000 ron, daca ai comandat o carte de 10 ron platesti 10 ron

dca te refereai la transport intre 10 si 20 ron depinde

| LuciWv a răspuns:

Depinde de site.
Eu stiu de la EMAG, ca daca comanda nu depaseste 90 de lei transoprtun prin FANCURIER este 11 lei.
De la ce firma este curierul? sau ce site?
De unde ai facut comanda, acolo ar trebui sa scrie Transport:Gratuit sau "X" lei.
Bafta

| dexter7 a răspuns:

Daca obiectul e achitat si coletul nu depaseste 1kg. pretul este 18 Ron, in localitatile unde nu se aplica km exteriori... Nu se aplica km exteriori in localitatiile unde exista sedii Fan Curier si in imediata acestor localitati. Sarbatori fericite happy

| Silviu276 a răspuns:

Intre 10-100 RON as zice eu.

| Stephaniee explică:

Trebuie sa imi trimita cineva un ceas de 100 de lei prin fan courier si de asta sunt curioasa..nu stiti macar aproximatia pretului? multumesc

| Adii_Adii_1996 a răspuns (pentru Stephaniee):

Undeva la 20-35 lei