| LittleQween a întrebat:

Buna TPU happy
Imi puteti spune care sunt conditiile necesare unei comunicari reale intre 2 parteneri de afaceri?

1 răspuns:
| Locus a răspuns:

PaI ar fi 1. bun simt adica sa fi politicos cu el, 2.sa fi serios adica sa nu faci glume proaste sa nu iti bati joc de altceva asta implica si conditia 1. 3. sa fi prezentabil/a asta da seriozitatea de la conditia 2 adica sa nu vii cu nuste carpe pe tine sau sa vii nespalat ca ultimu vagabond asta consta in a face baie inainte de intalnire par spalat dinti curati respiratie proaspapa a da simananca ceva inainte sa te speli pe dinti deoarece vine mirosul de acid gastric din stomac si iti miroase gura urat si sa porti un sprei de gura cu tine ca sa iti reimprospatezi respiratia din cand in cand 4.viclenie sa fi putin viclean/a daca esti fata si mai bine dar asta implica conditia 3 mai parfumeazate mai macheazate dar nu o face in exces ca sa nu creada ca esti o pitipoanca, dupa ce ai indeplinit aceste conditii poti sa il vrajesti daca este baiat daca este fata atunci asta o sa se aplice la baieti dar sa nu fiti badarani cu afaceristele. Sper ca te-au multumit conditiile.