| TaviONE a întrebat:

Buna TPU.ro. Cum pot transfera banii prin internet de pe un card pentru ATM (ex. BCR) pe un card pentru ATM (ex Raiffeisen)?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu poți s-o faci online decât dacă ai activat serviciul de internet banking la banca de unde vrei să trimiți banii.
Altfel, poți transfera doar din cont în cont, la o filială a băncii unde ai contul debitor.

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

Poti sa transferi banii prin internet banking. Trebuie sa ai activat acest serviciu pe cardul de pe care transferii banii

| Codrut_Alexandru_1999 a răspuns:

E cam complicat poti sa ramai usor fara bani sfatul meu este sa folosesti visa si daca vrei sa folosesti visa incearca sa inveti din tutorialele online de pe youtoub
succes si ai grij happy