| Mistik a întrebat:

sotul meu vrea sa faca imprumut la cec dar este girant si la mine la brd dar eu am intarziat putin cu rata. este posibil sa i se acorde creditul? de la mine nu i-au cerut niciun act la cec.

Răspuns Câştigător
| Minnie a răspuns:

Eu am credit la Cec si nu as fi fost acceptata daca mai aveam un credit, chiar daca era platit la zi si nici daca as fi fost girantul altcuiva. Poate din 2008, s-au mai schimbat conditiile. Oricum e o alegere f buna