| sofiaaaa001 a întrebat:

Buna TPU! Stie careva daca imi pot face card Star BT chiar daca nu lucrez, n-am venituri salariale sau contract de munca, nimic? Insa pot pune bani de pe cardul actual BT pe cel Star pentru rate in fiecare luna? Se poate?
Multumesc!

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi maine la bancă si intreaba le pe fetele acelea, sunt detalii pe care numai in banca le aflii dupa ce prezinti buletin cnp altfel nu ai cum ei te au in baza de date si te vor ajuta.

| Brizbriz a răspuns:

Poti sa dai telefon si sa intrebi, dar, daca acolo scrie venit minim 800, foarte, FOARTE slabe sanse

| haileewatson a răspuns:

Conditii de acordare:
Venit minim de 800 de lei
Este necesar sa ai vechimea de cel putin 3 luni la locul actual de munca
Trebuie sa ai minim 18 ani