| stelutzagry a întrebat:

Buna tuturor, as vrea sa ma inscriu la FM group si imi trebuie un coordonator sau ceva de genul sa ma inscrie, e careva care ma poate ajuta? sunt din constanta.

Răspuns Câştigător
| RDKV a răspuns:

Te inscriu eu la FM Group sunt reprezentant si pot sa te inscriu.Rus Dumitru ma numesc si ma poti suna la nr de tel. 0741250321

| stelutzagry explică (pentru RDKV):

Daca imi raspundeati mai repede cu mare placere, chiar imi pare rau, dar pana la urma am dat de un alt domn. deja imi vine pachetul maine, va multumesc pentru amabilitate, cristina. inca odata imi pare rau.

3 răspunsuri:
| stelutzagry explică:

Buna, da sunt coordonator si la oriflame si la avontongue eu vreau fm group pentru ca are sampoane de catei si produse de curatat in casa
tongue

| Violeta_Caramidaru_1969 a răspuns:

Daca mai doresti un coordonator la FM, te pot ajuta.