| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac niste bani pentru ca vreau sa imi cumpar ceva.Am sub 15 ani si nu ma pot angaja.Ma puteti ajutata cu niste idei cum sa fac bani sau chiar puteti sa imi spuneti cum as putea sa imi creez o mica afacere si despre ce sa fie? Ce as putea sa creez si sa vand? Nu vreau raspunsuri spuse aiurea sau sa cer de la parinti.

3 răspunsuri:
| NMG22 a răspuns:

Hey! Daca te pricepi la desen, ai putea picta pe haine si apoi le-ai putea vinde pe Instagram de exemplu. Sau daca ai haine vechi ai putea sa le faci mai "noi" si de aici ai 2 variante ori le porti in continuare in noua varianta, astfel economisind bani, ori le poti vinde, din nou, pe Instagram.
Sper ca te-am ajutat!

| VilceleanuAndi a răspuns:

Dac ai calculator apucate de YT
dar ai nevoie de casti si microfon

| Andreeush a răspuns (pentru VilceleanuAndi):

Pentru a scoate bani din YT e nevoie de mult timp și multă implicare.