| Ramona_Diana_2000_bBIM a întrebat:

Bună vreau sa lucrez de acasă ști vreun job bun care pot sa îl gestionez de acasă (în afară de Avon)

11 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Videochat.

| Ramona_Diana_2000_bBIM explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Sunt măritată și însurat nesimțitul!

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru Ramona_Diana_2000_bBIM):

Mă doare pe mine în *** de statutul tău. Ai cerut o ocupatie banoasa de acasa, ti-am zis. Ma mai faci si nesimtit de idioata ce esti. Cele care fac asta au mai multa minte decat tine, si nu e un compliment pentru nimeni. Asteapta sa faci bani din vorbitul pe skype.

| IIIshaneIII a răspuns:

Oriflame

| Alphahkbg a răspuns:

Digital illustration

| Ramona_Diana_2000_bBIM explică (pentru Alphahkbg):

Ce este aia?

| Alphahkbg a răspuns (pentru Ramona_Diana_2000_bBIM):

Desenezi cu o tableta grafica pe scurt
Te poti angaza ca animator(nu de aia din cluburi si ca cei ce fac desenele alea care le vezi la televizor), designer de siteuri/logouri, etc saupentru a face bannerela diferite evenimente sau la jocuri
! ASTA DOAR DA CA AI ALENT SI PASIUNE, necesita mult timp dar se castiga foarte bine, SAUUUUUUUUU DA CA NU AI TALENT IN ASA CEVA SI VREI SA FACI IL POTI PRELUCRA CU AJUTORUL CURSURILOR DE DESEN TALENTUL dar se castiga mai putin dar nu-i diferenta mare
ps. ca animator castigi cel mai putin 1000/2000 de euro lunar si cel mai mult 10000(la astea 3D doar cai foarte stresant) decent nu-i asa laughing?

| DannyDanny27 a răspuns:

Salut, poate ca nu e domeniul tău, sau poate știi, dar cred ca singura varianta prin care poți "lucra" de acasă este cea a pariurilor virtuale, investești o suma de banii și cu cap, ii înmulțești, e ușor, cunosc persoane care fac asta și chiar bine, nu exista site-URI de făcut banii Inafara de metoda asta, toate sunt fake, sper ca te-am ajutat

| Ramona_Diana_2000_bBIM explică:

Sunt măritată și însărcinată nesimțitul!