| NoName45870679 a întrebat:

Vreau sa trimit un colet prin fan curier.ce harti imi trebuie(de exemplu buletin sau ceva de genu)....multumesc

3 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Hărți au ei, nu-ți trebuie. Ca expeditor nu ai nevoie de absolut nimic, decât de pachetul de trimis și (eventual) de banii pentru achitarea serviciului, dacă nu e cu achitare la livrare.

| Jameson a răspuns:

Buna. Nu iti trebuie nimic anume. Doar daca vrei factura pe pers. fizica sau firma. Doar adresa ta si a destinatarului.