| ivanir a întrebat:

Buna ziua am de vanzare urgent niste carti de la facultate eu nu mai am nevoie de ele imi puteti da idei unde si cine cumpara am mare nevoie de bani

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Salutare! Daca esti din Bucuresti du te pe la universitate pe acolo pe la metrou pe unde vand aia carti! Daca nu esti din Bucuresti incearca la orice uite ca am un lapsus offf..incearca la din astia care vand carti vechi cum se spune...intelegi tu!

| ivanir explică (pentru VadTot):

Am fost la anticariatele din Bucuresti sunt niste escroci de zile mari deci cumpara o carte cu 10 ron sau un leu si a doua zi o vad in magazin cu 35 -40 ron RUSINE tara de ****

| VadTot a răspuns (pentru ivanir):

Pai prietene tu cat ai vrea sa ti dea pe o carte? ei ce crezi ca le pune in vitrina? Normal ca pe urma le vor vinde si ei...iar 10 lei pe o carte mie mi se pare un pret bun.decat nimic. Daca ai mai multe carti cred ca poti face un banut frumos...un leu si mi se pare un pret mic dar 10 lei este un pret bun.tu cat ai vrea? cam la ce pret ar fi o carte noua spre exemplu din cele care le ai tu?