| Gabitza1305 a întrebat:

Urgent FUNDA! De revelion (pe 31 dec) este ziua unei colege si problema este ca nu stiu ce cadou sa ii iau si nu am nici prea multi bani la dispozitie... ea este o fire sportiva si nu prea poarta bijuterii iar eu alte idei nu am straight face Ma puteti ajuta pls?!

1 răspuns:
| TheBoy_4498 a răspuns:

Iai ceva semnificativ de exemplu un bibleou, gen acea clepsidra care o agiti, sau un braduletz frumos stil lumanare, ceva de genu, sau ii mai poti lua ceva la set (sambon + deodarant+parfum). Sper ca te-am ajutat