| golban1997 a întrebat:

Bună ziua! Am o întrebare am fost sa ridic o suma de bani iar bancomatul nu avea sa elibereze suma ceruta după mai multe încercări cu o suma mai mica am descoperit sa soldul este mai puțin decât cel inițial, oare puteți sa îmi explicați de ce? Banca Transilvania

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Banca ti-a scazut comisioanele din sold.
Cere extras de cont pe perioada cand ti-au "disparut" banii din cont!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Comisionul pe care ti l ia banca de aceea ti a dat mai putin.

| golban1997 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Atunci mi se restituie suma pe care o aveam initial?

| Violleta2022 a răspuns:

Noi nu avem cum sa vedem ce ai tu in contul bancar si pe ce ai cheltuit banii aia, dar maine dimineata poti merge in persoana la banca BT si cere un extras de cont, ca sa vei pe ce ai cheltuit banii aia.
Nu ti se restituie nimic, ca banii sunt cheltuiti de tine, nu de banca!