| FlorinVictor20 a întrebat:

Buna ziua, are cineva o idee de afacere? Fonduri 4000---5000 euro

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu ar trebui sa ai idee.Tu investesti banii.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cam putini bani, in Romania sunt multe taxe si impozite iar ca sa faci o afacere profitabila trebuiesc bani peste 10.000 de euro, asa ca mai strînge bani ca cu ce i acolo nu faci afaceri.

| Violleta2022 a răspuns:

Pune-i la ciorap sau la banca, sa faca putina dobanda, ca nu ai in ce investii cu suma asta atat de mica.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E o suma mica ca sa deschizio afacere ca produce ceva.

iar ca sa cumperi chestii sa le vinzi mai scump o sa te cocoseze taxele inainte sa mearga afacerea

daca stii sa produci ceva sau sa oferi un serviciu cautata pe piata atunci poti investi banii aia intr-un utilaj / scule

| SkandallKamataru a răspuns (pentru suntserios):

Eu am investit 500 euro in petarzi

| suntserios a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Ce sunt aia petarzi? Prietenii aia cu care te imbraci in blugi stramti si mergeti in club?

| SkandallKamataru a răspuns (pentru suntserios):

Alea care le bubui eu in bloclaughing
Odata am luat o sticla de motorina am varsat-o pe un preș de la cineva la ușă si i-am dat foc laughing)

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Sunt 1000 de idei pe Internet.

| Sophieka a răspuns:

De ce ti-ar da cineva ideile sale gratis?

Iti pot oferii idee de afacere dar te-ar costa 5000 de euro.

| AndreiBistriteanu a răspuns:

Da,dar mai pune macar un zero la suma aia.

| andrey69 a răspuns:

Este de preferat sa faci ceva dintr un domeniu pe care il sti si cunosti. SUCCES!

| Condrache_Marian_1989 a răspuns:

Mai bine strangi si i ati ceva rulota de mancare gen hotdog clatite etc, dar daca nu vrei rulota du te cu ei la poker barbut si sa i dublezi, nu recomand pacanelele mai bine pokeras