| angela75 a întrebat:

As vrea sa stiu efectiv "pasii" pentru cum se "ridica" o masa lemnoasa din padure. Am cerere aprobata pentru alocare cotei de masa lemnoasa. Se achita si se intocmeste o factura? Se face un proces verbal de predarea primire a materialului lemnos? Se intocmeste un aviz de insotire a acestuia? Pentru ca urmeaza sa fie transportat cu o masina. Sau daca este reglementat acest lucru undeva, prin niste instructiuni, HG, ceva...Multumesc!

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Se achita si se intocmeste o factura? DA.

Se face un proces verbal de predarea primire a materialului lemnos? DA
Se intocmeste un aviz de insotire a acestuia DA