| georgetauru a întrebat:

Buna ziua asi dori sa deschid un depozit de bauturi alcolice si racoritoare intr-o comuna undeva la tara.
Credeti ca va fi profitabil, asi dori niste sfaturi daca se poate si niste idei de unde as putea achizitiona marfa

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aici ti-ai gasit sa pui asemenea intrebare? Aici majoritatea este formata din copii si adolescenti de scoala.Cauta in alta parte rezolvarea problemei tale.

| pietrean a răspuns:

Ca sa-ti deschizi un DEPOZIT, asta ar insemna, sa ai cui sa vinzi en gros bauturile alcoolice si racoritoare.La tara, nu cred ca ar renta sa ai depozit. Poate un magazin, pentru desfacere en detail, da.Pe langa acestea si alte produse necesare taranilor, industriale si alimentare, cat mai diversificate.Dar sa nu fie prea mare concurenta in jurul tau, adica sa fie si alte magazine cu aceleasi produse.