| SynapseNinja a întrebat:

Există case de marcat fiscale care să aibă memoria fiscală nelimitată? Fiindcă aș vrea să îmi deschid un magazin online și nu știu exact cate produse o să am (cert e că vreau să introduc cât mai multe). În memoria fiscală a casei de marcat intră doar codurile de bare sau și codurile interne?

Răspuns Câştigător
| AlexandruIonut11 a răspuns:

Buna, raspunsul pe care il cauti se afla aici https://www.datecs.ro/. Eu de aici mi-am luat casa de marcat de care aveam nevoie.
Mersi!