| anonim_4396 a întrebat:

Salutare happy ..am o casa de Marcat de la soacra-mea.ea a inchis societatea si a predat M.F.dar nu mai are procesul verbal de predare al memoriei fiscale..si nici alt act ..radiere serie fiscala... vreau sa o folosesc sa nu mai dau bani pe una noua ..sa dau bani doar pe memoria fiscala ..se poate face ceva? ..Multumesc Mult!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Sigur ca poti face, adreseaza-te organului fiscal caruia i-a predat soacra memoria fiscala.

| viper23em a răspuns (pentru Ioandelasal):

Am rezolvat altfelwinking

1 răspuns: