| George222333 a întrebat:

lucrez precum traducator italiana-romana la o firma care se ocupa cu marketing online. Daca eu primesc bani din alta tara, prin intermediul firmei, pot sa-i schimb si dupa un anumit orar? Am auzit ca, dupa ora 15:30 daca bani primiti sunt "prin firma" nu mai exista posibilitatea de-a schimba banii in "LEII".

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce firma te-a angajat numai cu studii de gradinita? De unde ai auzit tampeniile astea?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Ce firma e asta care angajeaza incoerenti ca tine? Ca sa stiu sa stau departe.