| elenaalbu88 a întrebat:

Rog a- mi se spune daca firma neptunus fondation srl este teapa sau nu.
Va multumesc.

4 răspunsuri:
| antonia2111 a răspuns:

Este o mare teapa,am trimis banii in cont pentru aderare cum spun ei, cu acte prin fan curier si nici acum nu am primit nici un ban, la telefoane nu raspund, iar acum au facut un alt sait ca sa duca lumea in plasa, nu trimiteti niciun ban, eu personal i-am dat pe mana politiei.

| Dumitru_Maria_1960 a răspuns:

DAAAAAAAAAAAAAA sun foarte multi care au cotizat cu peste 8 rate banesti pana in prezent si nu au primit decat promisiuni dintre acesti prosti fac parte si eu. Daca cunoasteti mai multe persoane incercati sa facem un grup si sa-i dam in judecata pentru a ne primi toti banii inapoi si dobanda lor pe perioada cat ei au beneficiat de BANII NOSTRI

| LUPU15 a răspuns:

NEPTUNUS FONDATION este o societate civila, activitatea sa este reglementata de articolul 251-256 codul comercial care reglementeaza institutia asociatiei in participatiune.
Deci totul este legal fiind reglementata de lege!