| AlexandraN21 a întrebat:

Buna! Am de facut un plan de afacere si am la dispozitie doar 40.000 euro. Pot face o spalatorie auto self intr-un mic orasel cu acesti bani?
Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Poti, mult succes!

| Anonimul151 a răspuns:

Da, și cu 30.000 de euro poți face o spălătorie self service cu 4 sau 5 boxe. Asta depinde de fiecare vânzător care face astfel de spălătorii. Dar și eu m-am interesat. De aceea zic ce știu...

| AlexandraN21 explică (pentru Anonimul151):

Multumesc! Vreau sa fie cat mai fezabil planul de aceea ma interesez si eu!

| Anonimul151 a răspuns (pentru AlexandraN21):

Nu ai pentru ce. Eu am spus ceea ce știu. M am interesat așa cum spuneam la diferite persoane care fac astfel de spălătorii, și cam preturi de genul ar veni pentru 4-5 boxe. Dar cum spuneam. Depinde de fiecare vânzător.

La cine m-am interesat eu a spus că costa 7100 de euro o singura boxă ( de spălat ). Deci...

Unii au mai scump de atât, alții mai ieftin.