| anonim_4396 a întrebat:

Cand se termina criza economica?

9 răspunsuri:
ValiMocanu
| ValiMocanu a răspuns:

Cine ar avea raspunsul, s-ar pricopsi si cu un premiu Nobel. Nu crezi?

auran
| auran a răspuns:

Cand toti cei la conducerea tarii vor fi satui de furat si doldora de bani

| kh1ss a răspuns:

Intr-o zi... este un lucru incert

| andi a răspuns:

Cand am sa ies la pensie... daca mai apucwinking

| alexam a răspuns:

In august, hai ca e mica, de numa' 1 an!

| bibitza a răspuns:

Cand o sa aiba toata lumea bani, adica...niciodata sad

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Cand o vrea Domnu'big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Criza se va termina cand va zbura porcul daca nu lo fi facut cineva ca zboare noi suntem in criza de cand ne nastem si pana murim!

| sebastian_2565 a răspuns:

Cand o sa auzi pe la tv ca economia iar "duduie", bancile o sa dea credite, n-o sa-ti mai iei logan ca e nasol o sa te uiti la Q7, o sa zici ca o vacanta la Mamaia e de porc si mai misto ar fi pe o insula in oceanul indian...atunci s-a dus naibii criza... dar dupa mine putin probabil in perioada urmatoare big grin