| anonim_4396 a întrebat:

Care e cea mai banoasa industrie din Romania?

12 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Industria sexuala.

Shin
| Shin a răspuns:

Domeniul bancar, evident. La sunt mereu toti banii happy
Numai bine, S h i n

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Cele ilegale: droguri, prostitutie. Si cele care se folosesc de traficul de influenta.

| sese a răspuns:

Sistemul Bancar

kratos
| kratos a răspuns:

It din ce cred eu si nu in ultimul industria petroliera si altele.

prfml
| prfml a răspuns:

Gandesc ca o meserie banoasa este cea ilegala.

| thespy a răspuns:

Cam peste tot in lume e industria petroliera!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cea a ''coruptiei''. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Industrie? Mai avem asa ceva? Industria asta e sublima dar lipseste cu desavirsire laughing Ca sa parafrazez pe cineva MARE. Cea mai banoasa este asfaltarea, pentru ca se iau banii si nu se mai si asfalteaza rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Camataria practicata de banci...winking

| mihay_8237 a răspuns:

Sexul

| dini a răspuns:

Sa nu uitam si industria religoasa, unde evaziunea fiscala e foarte mare. Astia numai iau, de dat nu da nimic.