| inna07 a întrebat:

Care este cea mai de viitor meserie?

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

It/medicina/stiinte sociale

| dragos9234 a răspuns:

Bill Gate-ism.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, mai multe informatii aici: http://www.adevarul.ro/life/viata/Meserii_de_viitor_0_371963047.html#

| TuguiMihai1 a răspuns:

Blogger

| GicuGagicu a răspuns:

Prostitutia

Răspuns utilizator avertizat
| gabyS98 a răspuns:

Domeniul it

| nonameih0000 a răspuns:

In IT

| zinedinzidan a răspuns:

Dupa parerea mea, la modul in care evolueaza tehnologia as zice ca domeniul IT ar fi cel mai de viitor.
Sau shaormar daca vrei ceva "de viitor"

| aby1234 a răspuns:

Globul pamantesc are nevoie de toate meseriile posibil care sau practicat din cele mai vechi timpuri pana in prezent! Alege meseria nu dupa bani ca degeaba castigi mult daca pe tine ca om nu te multumeste, fai ceva ce iti place nu te mai lua dupa lume si cu orice o sa ajungi mai departe si bine doar cu lenea nu tongue Multa bafta!

| InYourDreams a răspuns:

Avocatura/ procuraturawinking

| FVG a răspuns:

Avocat, psiholog, doctor chirurg sau daca ai voce si intrii la un liceu bun de arte cariera vocala e ok.

| Nickstein a răspuns:

Publicitate

| Beth a răspuns:

Cea de guvern. si daca vrei una si bine platita gandeste-te sa mergi dincolo cu studii si loc de munca.Eu de exemplu voi merge in politie in State.