| Il3 a întrebat:

Care sunt factorii care determina modificari in privinta ofertei de pe piata fortei de munca?

2 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

-legislatia defavorizanta referitoare la soc. comerciale;
-lipsa fondurilor cauzate de scaderea vanzarilor;
-restrangerea activitatii unor firme

| tiriboxi a răspuns:

Buna referitor la intrebarea ta exista un factor care regleaza piata adica in momentul de fata cerere de bunuri si servicii este redusa cu mult peste asteptari iar oferta este foarte bogata din acest considerent tot ce este mai rau vine la suprafata, am o veste buna pentru tine daca esti hotarita sa incepi sa fi propriul tau sef te pot ajuta sa i-ti deschizi propria afacere cu o investitie foarte mica pe care o recuperezi in scurt timp daca esti interesata cum sa pornesti contact tiriboxi@gmail.com sau tel0765948501