| Regedesubmunte a întrebat:

Cât ar costa să cumpăr o suprafață de teren de 1, 000 m pătrați?

În intravilan și extravilan?

Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de zona si de localitate. De exemplu: am vazut in Timis si cu 6300 Eu hectarul. Mai citeste si aici: http://www.curierulnational.ro/......+preturile
Nimeni nu-ti poate spune daca nu stie zona. Individul de mai sus ti-a dat un raspuns fara sa stie ce vorbeste.

2 răspunsuri:
| Valentinaldoilea a răspuns:

Depinde de zona tarii. Poate varia de la 230 lei la 6300 €.

| Axelrunda a răspuns:

Extravilan in jur de 50.000 euro iar intravilan variaza in ce zona este. Sa spunem ca un petec important de pamant poate valora milioane de euro, iar pamant neinsemnat nu prea bun,, strategic'' poate 100.000 euro