| Garoafe a întrebat:

Cati bani castigati lunar de pe internet si ce varsta aveti? Intreb din curiozitate happy

Optional: Si cu ce va ocupati mai exact? (logo designer, programator, etc.)

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Conteaza cel mai mult experienta.
un programator cat ce cat serios cu vreo 4-5 ani experienta are un salariu de cam 1000E.

Eu lucrez cam de 4 ani si castig ceva mai mult de 1000E ~ 1500E dar m am tinut de jobul asta si am muncit foarte mult si muncesc in continuare.

| Garoafe explică (pentru suntserios):

Pai, am 17 ani si castig cam 500$ pe luna (si inca sunt in crestere) si ma gandeam sa ma reprofilez pe ceva care sa fie mai profitabil. In ce limbaj programezi si cam cat timp ti-a luat sa inveti/sa castigi primul ban din asta?

| suntserios a răspuns (pentru Garoafe):

Din ce faci 500$ pe luna?

programez c++ si php. Mi a luat sa invat cei 4 ani de liceu mate info si cei 4 ani de facultate apoi am inceput munca.

| Garoafe explică (pentru suntserios):

Seo in mare parte thinking acu m-am apucat de un proiect ceva mai mare care sper sa il gat pana in vara...

| Garoafe explică (pentru suntserios):

Vezi ca ti-am dat "add friend" + o descriere/un mesaj pe langa in caz ca esti interesat. happy

| Narcis2007 a răspuns (pentru Garoafe):

De unde ai invatat seo? si eu m-am chinuit mai demult sa optimizez un site dar nu am reusit sa il duc decat pe pagina 2-3

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Castig destul de bine spre foarte bine din programare

| Garoafe explică (pentru suntserios):

Cam cat? Si ce varsta ai?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu plateste nimic bine mail direct... faci 2-3$ pe luna. in schimb o sa primesti tu cativa centi daca ne inregistram de pe link ul pe care l ai pus aici.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu castig bani de pe internet pentru ca nu cred in reteaua asta...

| Garoafe explică:

Nu mersi, nu sunt cu bux-urile, 90% din ele sunt tepe.