| numesiprenume0 a întrebat:

In ce pot investi bani pentru profit? Am 2000 euro deja si pot adauga in plus 100 pe fiecare luna... ofer funda!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Tine.i pentru situatii de urgenta, nu e suma mare. Dar sant buni in caz ca parintii patesc o problema grava sau tu.

| sierra1 a răspuns:

In situația dată: aur

| mihai69 a răspuns:

Poți investi pe piața acțiunilor.

| Nemessys a răspuns:

In tine, in educatia ta, cunostintele tale, skill-urile tale. Poti cumpara un curs, o carte, un program, un seminar, coach

| Stropdeploaie a răspuns:

Investeste i in tine! niste cursuri ceva!

| caddy5 a răspuns:

Pune-i la ciorap frate ca sunt prea putini sa-i bagi intr-o afacere si risti sa-i pierzi pe toti