| TheVampireDiaries01 a întrebat:

Ce afacere v-ati intemeia? funda pentru cea mai profitabila

Răspuns Câştigător
| cypryan11 a răspuns:

Bordel laughing) glumesc :-J
Pai depinde de zona in care locuesti si ce intreprinderi sunt pe acolo
Eu unul m-am gandit sa fac frizerie si simingerie in zona unde locuesc si din asta sa obtin profit, sau ma gandeam sa fac platantie de catina(daca stii ce e aia)
Oricum ideei am, acum mai trebuie bani sa le pun in aplicare

| TheVampireDiaries01 explică (pentru cypryan11):

Stiu ce e catina, e o planta medicinala foarte folositoare.happy

4 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Orice afacere poate fi profitabilă dacă e făcută cu cap, deci n-o să dai fundă la nimeni laughing
Eu cred că mi-aş deschide un magazin mic de tot în care să vând doar parfumuri thinking
Sau o clinică privată laughing

| stroedaniel13 a răspuns:

Eu unul as vrea sa imi deschid o spalatorie auto dar momentan nu am destul de multi bani.

Am citit pe un site ca ti-ar trebui in jur de 7000 euro pentru inceperea unei asemenea afaceri.

Incearca sa cauti si alte idei pe internet sau pe http://www.afaceri-profitabile.com

| Vladone80 a răspuns:

Gasesti idei de afaceri profitabile pe blog-ul Enciclopedia Afacerilor! Succes!