| curiosdefel a întrebat:

Ce ar trebui sa fac pentru crearea unui sait de anunturi,cine m-ar putea ajuta sa il fac?
Sunt aplicate taxe pentru detinerea unui astfel de site, daca da care ar fi acestea si in functie de ce se calculeaza?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauti fie un freelancer care sa stie treaba, fie o firma de it care se ocupa cu crearea de site uri. In orice caz scoti minim vreo 500euro din buzunar

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa stii html si css in primul rand apoi un limbaj de programare php, js... mai adaugi niste cunostinte de mysql.

nu iti cere nimeni nicio taxa insa trebui sa iti cumperi un domeniu si sa inchiriezi un host unde sa tii site ul

| curiosdefel explică (pentru suntserios):

Cine ar putea sa ma ajute cu creearea acestui site, in care domeniu de it, proiectul in mare parte il am dar pe hartie, am nevoie de cinea sa il puna pe web?

| suntserios a răspuns (pentru curiosdefel):

Cauti fie un freelancer care sa stie treaba, fie o firma de it care se ocupa cu crearea de site uri. In orice caz scoti minim vreo 500euro din buzunar

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crei report pe cont?

| alexandrustietot a răspuns:

Eu il pot creea. Am preturi foarte mici. Zi-mi cat esti dispus sa imi oferi si iti zic daca ma bag sau nu.