| Danibbb a întrebat:

Ce este paysafe? Mi-a cerut unul sa cumpar geva de genu si sa îi dau codul.Este vorba de pariuri sportive adica unu zice pe Facebook ca iti garanteaza castig la pariuri sportive...

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Tu chiar nu pricepi ca esti tepuit de asta?
Nu este legal sa dai nimanui bani pentru jocuri de noroc. Cumperi bilet la loto sau pariuri sportive, direct din magazin, daca nu vrei sa fii inselat, ca nu primesti nimic de la escrocii de pe Facebook si alte site-uri online.
Cum poate garanta cineva un castig, cand nimeni nu stie cine va castiga de dinainte sa se faca tragerea la loto, sau sa se joace jocul, la pariurile sportive?
Ei mint, ca tu si altii naivi sa trimiteti bani si dupa ce strang foarte mult bani, inchid contul de FB si dispar.
Este teapa clasica cu care se fac bani multi.