| dorinta233 a întrebat:

Ce inseamna programul RABLA? Am o masina mostenire de la tatal meu si nu stiu daca sa o vand sau nu si am auzit de acest program. Ce inseamna, pot scoate ceva bani pe ea? Am doar 16 ani si sunt pus in fata unei decizii grele.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Programul nu ofera bani in mana ci doar un tichet in situatia in care vrei sa achizitionezi una noua.Dar poti vinde acel tichet, daca iti convine pretul.Mult noroc.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

In programul RABLA nu ti se va oferi bani pe ea. Vei vrimi un tichet pe care scrie pretul masinii. Acel tichet il poti folosi numai la cumpararea unei masini noi.
Daca vrei bani in mana pe ea, vinde-o in targ sau da anunt in ziar. Sau o vinzi pe net.

| TimeeaBtrx a răspuns:

Programul rabla consta intr-un schimb...u le dai masina iar ei iti dau un tichet cu o suma destul de frum pe care o poti la final sa o folosesti ca un voucher la cumpararea unei masini noi, dar poti sa si vinzi acel tichet