| Đőő_Minnie_2000 a întrebat:

Cum pot face bani usor de acasa?

5 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Poti face bani doar din lucruri facute de mana.

| En3Rgi a răspuns:

Nu poti face bani usor, nicaieri oriunde te-ai afla.Banii se fac doar munciti de asigur.Si eu credeam si cautam in variante de a faci bani usor si mai ales de acasa.Nu existawinking

| teemo2000 a răspuns:

Acest site da 10 euro pe zi. Incearca: https://ethminer.io/74924

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru teemo2000):

Las-o ca macane. Faci un dolar in 12 zile, de fapt.

| Alexandras5 a răspuns:

Sweatcoin.org/hi/alexandra.steph19 Check out this app? it pays for walking e o aplicatie pe care o descarci pe mobil, iar in timo ce mergi te plătește.Pentru un anumit număr de pasi îți da o anumită suma de bani.Bafta!