| Pfg10002 a întrebat:

Ce stiti despre site-urile acelea care spun ca raspunzand la intrebari si urmaresti clipuri faci anumite sume de bani? Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Anumite sume de bani înseamnă 50$la 2 ani. Te plictisești pana sa ajungi sa ii scoți.

| TheCrusader a răspuns:

Nu platesc foarte mult, ba chiar unele nici nu platesc.
Unele sunt false si doar se folosesc de tine si timpul tau ca sa le iasa lor profit.
Daca vrei ceva care plateste incearca fiver sau upwork. Recomand fiver, numai ca trebuie sa ai rabdare sa aiba cineva nevoie de ce sti tu sa faci.