| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu toate site-urile pe care le stiti cu slabire prin sport, adica sa stai in fata monitorului si sa faci sport dar in acelasi timp sa slabesti.Cum sunt genoflexiunile, abdomenele etc.Muletumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| ergerg a răspuns:

Cum adica sa stai in fata monitorului si sa faci sport? Click pe mouse nu te va ajuta sa slabesti. Daca chiar vrei sa arati bine si sa te simti bine in pielea ta, sa poti purta orice, si sa fi cea mai privita din camera, atunci apucate de sport (afara, la sala, stadion, etc) si mananca sanatos (alimente integrale, mancare neprocesata).

| mihaela2808 a răspuns (pentru ergerg):

Am dat exemplu de genoflexiuni, abdomene sunt mai multe. Exista site-uri, stiu si eu.Dar vreau mai multe.